Kurumun tarihçesi: Çağdaş Aile Derneği, 06. 06. 2001 yılında kurulmuştur. Derneğin şu anda: 54 erkek 8 bayan olmak üzere, 62 üyesi mevcut olup, Yönetim Kurulu 5 asil 5 yedek, Denetleme Kurulu ise 3 asil 3 yedek üyeden oluşmaktadır


sayfa1/3
d.ogren-sen.com > Edebiyat > Evraklar
  1   2   3

Çağdaş Aile Derneği
Kurumun tarihçesi: Çağdaş Aile Derneği, 06.06.2001 yılında kurulmuştur. Derneğin şu anda: 54 erkek 8 bayan olmak üzere, 62 üyesi mevcut olup, Yönetim Kurulu 5 asil 5 yedek, Denetleme Kurulu ise 3 asil 3 yedek üyeden oluşmaktadır.

Aile ve gençlik eğitimlerinin etkinleştirilmesi, aile bütünlüğünün korunması, güçlen-dirilmesi, ayrıca sosyal refahının artırılmasına yönelik ulusal ve uluslararası araştırma yapmak ve projeler geliştirilmesini sağlamak, aileye yönelik milli bir politikanın oluşmasına yardımcı olmak ve bu konuda çalışmalar yapan kişi ve kuruluşlara destek vermek amacı ile kurulmuştur.

MİSYONUMUZ

 • Ailelerin sağlık ve huzurunu kurmak için gayret…

 • Eşlerin ailedeki konumunu güçlendirmek için eğitim…

 • Ailede sağlıklı bir saygı, sevgi ve iletişim ortamı için çaba ve umut…

 • Ailenin sosyal refahının artırılmasına yönelik ulusal ve uluslararası araştırma yapmak ve projeler geliştirilmesini sağlamak


VİZYONUMUZ

 • Aile ve gençlik eğitimlerinin etkinleştirilmesi,

 • Aile bütünlüğünün korunması, güçlendirilmesi,

 • Aileye yönelik milli bir politikanın oluşmasına yardımcı olmak ve bu konuda çalışmalar yapmak

 • Eğitim bir ayrıcalık değil bir normalite olmalıdır.

 • Her kişiye eğitim ve amaçlarına uygun eğitim verilmelidir.

 • Eğitim için her alan, her mekân ve her istekli gönülde ekilecek bir fidan vardır.


DERNEĞİMİZİN KURUCU ÜYELERİ

 1. Hüseyin BULUT

 2. Mehmet AKSEKİ

 3. İsmail KAYAHAN

 4. Mehmet Kemal BARDAKÇI

 5. İbrahim AK

 6. Mustafa Mithat NURUDUK

 7. Mehmet DURMAN


ŞU ANDAKİ DERNEK YÖNETİM KURULU ÜYELERİMİZ!

 1. Hüseyin BULUT Başkan

 2. Muzaffer BÜYÜK Başkan Yardımcısı

 3. M. Kemal BARDAKÇI Genel Sekreter

 4. Mehmet AKSEKİ Sayman

 5. M. Mithat NURUDUK Üye


Derneğimiz aynı zamanda ulusal bir dernek olup, Dünya, Ülke ve Konya insanına hizmet için çalışmalarını sürdürmektedir. Tabii ki, bu çalışmalarımız ihtiyaç duyulması halinde, yurt içinde ve yurt dışında şubeler açmakla sağlanacaktır.

Şu anda, “Bir hayat kurtar ki, bir aile kurtulsun, Aileyi yaşat ki, millet yaşasın” sloganı ile faaliyetlerimizi sürdürmekteyiz. “Aile Danışmanlığı yapmaktayız.”
Derneğin faaliyetleri aynen aşağıdaki gibi gerçekleştirilmiştir:

I- KÜLTÜREL VE SANAT FAALİYETLERİ:

1-Eğitim Faaliyetleri:

Aile Eğitimi, Yaklaşık 60 Aile Katılmaktadır.

Özel Eğitim, Yaklaşık 40 Aile Katılmaktadır.

Bu Aile Eğitimi Programları Ayda bir defa olmak üzere Periyodik olarak devam etmektedir. Ayrıca Konya dışı 38 İl ve ilce’de de aynı şekilde devam etmekte-dir.”

Gençlere Yönelik Seminerler; 25 Gence iki Dönem Uzmanlarca Evlilik Öncesi Seminerler verildi. Seminerler Sonunda Sertifika Programı düzenlendi.

Konya dışı İl ve İlçelerinde katılımıyla; 09 Mayıs 2004 Pazar günü saat 13.00 de Konevi Kültür Merkezinde: Özel Eğitim ve Aile Eğitimine Yönelik Seminerlere İştirak eden ailelere sertifika verme töreni altında bir program düzenlenmiştir.

Ferzan Kültür Ve Sanat Birimi Tiyatro Çalışmaları.

(Tiyatro Grubumuz; 4 Perdelik “Bu Bir Başka Ölüm” Oyununu, Konya da iki defa olmakla birlikte Adapazarı, Hatay (Antakya), İzmir ve Mersin/ Erdemli, Bilecik/Bozüyük, Afyon ve Elazığ’da gösteride bulunuldu.

Basılı Evrak (Risaleler)

1- Her Müslüman’ın Akidesi,

2- Namazın Önemi Ve Hanımların Vakit, Cuma Bayram ve Cenaze namaz-larına Katılma durumları,

3- Çocuklarımızı Nasıl Eğitelim,

4- Bayanların Özel Hallerinde Yapamayacakları İbadetler,

5- Zamanı Etkili ve Verimli Kullanma, (Meşguliyeti Azaltma)

6- Yazlarımız Heba Olmasın, (Tatil)

7- Hacc Menâsik’i “Müslüman Daima Kurtarıcı Olacak” adında ufak kitapçık-lar bastırmış ve dağıtılmıştır.

Ayrıca şu anda “Ailede Mutluluğun Sırları” adlı eser basılmaya hazır durum-dadır.

Derneğimiz faaliyetlerinden olmak üzere; üyelerimizin çocuklarına yönelik 10 Temmuz 2006 01 Eylül 2006 tarihleri arasında 8 haftalık “Yaz Okulu Etkinlikleri” yaparak, 01 09 2006 Cuma günü akşam bir teşekkür belgesi programıyla birlikte sona erdirilmiştir.

2- Konferans ve Paneller Düzenlemek:

a) “Modernleşen Dünyada Aile ve Gençlik” Niyazi BİRİNCİ (Yavuz BAHADIR-OĞLU Gazeteci-Yazar)

b) Ferzan Kültür Ve Sanat Birimi, “Ramazan ve Ramazan Ayının Getirdikleri” adı altında Panel düzenlendi. (Katılımcılar: Esma ŞİMŞEK, Aysel SERTÇAKAR ve Niğar SEZGİN)

c) “Modernizm ve Gelenekler Karşısında Kadın” Araştırmacı- Yazar Hasibe Nurhayat TURAN

d) “Aile Eğitimi ve Gençlik” Eğitimci Yazar Doç. Dr. Halit ERTUĞRUL

 1. Ömür boyu Aşk” Araştırmacı-Yazar Cemil TOKPUNAR

f) “Hayatı Aşkla Yaşamak” Gazeteci-Yazar Niyazi BİRİNCİ (Yavuz BAHADIROĞLU)

g) “Kur’an-ı Kerim Işığında Sohbetler” Prof Dr. Davut AYDÜZ ve Saffet BAKIRCI

h) “Ahlak Medeniyeti” Araştırmacı- Yazar Mehmet AKAR

i) “Geçmişin Işığında geleceğimiz” Tarihçi- Yazar İbrahim REFİK

 1. İman Hayata Geçince” Gazeteci-Yazar Mehmet PAKSU

k) “Türkiye’de Nasıl Bir Toplumsal Değişim Gerekir?” Sosyolog Prof Dr. Sami ŞENER

l) “Her şey O’nu Anlatıyor” Dr. Senai DEMİRCİ

m) “Bir Destandır Çanakkale” Araştırmacı-Yazar Vehbi VAKKASOĞLU

 1. 25 Mayıs 2005 Salı günü saat 20:30 da Alaaddin Keykubat Sarayında;

Anadolu İmam Hatip Lisesi Öğrencilerinin katkılarıyla “AİLE KONULU” Şiir ve Öykü dinletisi programı icra edilmiştir.

28 Mayıs 2005 Cumartesi saat 20:00 de Alaeddin Keykubat Sarayında; Dr. Sevim Güler hanımefendi “Ailede Çocuk Eğitimi” konulu konferans.
II- SOSYAL FAALİYETLER:

Derneğimiz Üyeleri ve Yakınlarına Yönelik; Meram/ Dere Santral tesislerinde bir piknik programı düzenlendi.

Fuar Kültür Merkezinde ve Aleaddin Keykubat Sarayında Bayramlaşma Programları düzenlendi.

Derneğimiz Üye hanımları, çocukları ve Yakın akraba Hanım ve çocukla-rına Yönelik; Meram/ Dere Santral Tesislerinde bir piknik programı düzenlendi.

Derneğimiz Aile Okulu Üyeleri ve hanımları, çocukları ve Yakın akraba Hanım ve çocuklarına Yönelik; 18 Haziran 2006 Pazar günü yine Meram/ Dere Santral Tesislerinde bir piknik programı düzenlendi.

T.C. Başbakanlık Aile ve Sosyal Araştırmalar Genel Müdürlüğü’nün 17 Mayıs 2005 Salı günü saat 10:00 da ANKARA Dedeman Otel’de Aile Yılın’ın 11. yıldönümü dolayısıyla gerçekleştir-diği “Aile Haftası” etkinliklerine iştirak edilmiş olup, Derneğimiz adına, “Aile Eğitimine” gösterdiği üstün gayretleri nedeniyle düzenlenen plaket teslim alınmıştır.

T.C. Başbakanlık Aile ve Sosyal Araştırmalar Genel Müdürü ve beş Uzman personeli ile 12,13 ve 14 Aralık 2005 tarihinde Almanya/Köln şehrinde “AİLE OKULU” Eğiticilerin eğitilmesi seminerlerine katılındı.

T.C. BAŞBAKANLIK Aile Ve Sosyal Araştırmalar Genel Müdürlüğü’nün 07 Nisan 2006 gün ve 07.00/093 sayılı yazılı davetleri üzerine ve Dernek Yönetim Kurulumuzun 17 nolu kararı gereğince; T.C. BAŞBAKANLIK Aile Ve Sosyal Araştır-malar Genel Müdürlüğü ile TÜBİTAK’ın ilişikteki program çerçevesinde ortaklaşa gerçekleştirmiş oldukları "Türkiye Sanayi Sevk ve İdare Enstitüsü" (TÜSSİDE)'nde 26-27-28 Nisan 2006 tarihlerinde Ortak Akıl Toplantısına katıldım.

Sağlık Bakanlığının davetlisi olarak ve Derneğimizin faaliyetlerinden olmak üzere Yönetim Kurulumuzun 17 nolu kararı gereği; 15,16 Mayıs 2006 tarihlerinde Ankara’da, Sağlık Bakanlığı Temel Sağlık Hizmetleri Genel Müdürlüğü Ruh Sağlığı Daire Başkanlığı ile Ankara Emniyet Müdürlüğünün ortaklaşa düzenledikleri “Çocuk Ve Ergene Yönelik Şiddetin Önlenmesi” konulu Sempozyum programına katınılmış-tır.

Derneğimiz faaliyetlerinden olmak üzere 10 Temmuz 2006 tarihinde “Eğitseliler Yardımlaşma vakfı” binasında 2 aylığına Yaz okulu etkinliği adı altında, Çocuklara yönelik bir program düzenlenmiştir. Konya dışından gelen 20 yatılı öğrencimizle birlikte 125 öğrenciye hizmet verilmiştir.

Derneğimiz amaçlarında kullanılmak üzere; 14–20 Ağustos 2006 Tarihleri arasında Kültür Park eski Sayha stadında 7 günlük bir Kermes düzenlenmiştir

Dernek tüzüğümüzün gereği “Eğitseliler Yardımlaşma Vakfı”nın 5 yıllığına ücretsiz vermiş bulunduğu binada Eylül ayında başlayan “GÖKKUŞAĞI KUR’AN KURSU” halen devam etmekte olup, İlköğretim de okuyan öğrencilere de; Cumartesi günleri etkinlikler adı altında hizmetler verilmiştir.

18. Mayıs 2007 Cuma günü saat:14:00de Alâeddin Keykubat Sarayında Derneğimiz Ferzan Kültür Ve Sanat Birimi Tiyatro Çalışmalarından olmak üzere Bayanlara yönelik Dr. Semin Gülen ve Dr. Ve Arş. Görevlisi Huriye Martı hanımefendilerin katılımlarıyla “AİLE AHLAKI” adında bir konferans programı düzenlenmiştir.

Şu anda, “Bir hayat kurtar ki, bir aile kurtulsun, Aileyi yaşat ki, millet yaşasın” sloganı ile faaliyetlerimizi sürdürmekteyiz. “Aile Danışmanlığı yapmaktayız.” Problemli ailelerin, sorunlarına Uzman kişiler vasıtasıyla çözümler üretme çalışmalarımız mevcuttur. Bunun için isteyenler; Derneğimize bizzat gelerek telefonla veya mektupla şikâyetlerini bize ulaştırmaktadırlar.

(Bu konuda, beş sorunlu aile derneğimize müracaatta bulunmuş olup, konumlarına göre; 2 aileyi Dr. Semin Güler hanımefendiye, 2 aileyi Psikolog Dr. İlhan Nazlısöz beyefendiye ve 1 aileyi de Jinekolog Dr. Ünzile Girişgin hanımefendiye yönlendirilmiştir.)

“İster kral ister hamal olsun, dünyada en mutlu insan, aile huzuru olan insandır.” Düsturu gereğince, Beyleri hanımlarına karşı süsleme ve nezaket kursu açma amacımızdır. Şu bir gerçektir ki, gayemiz yalnızca mutlu aileler oluşturmaktır.

a) Ayrıca, Aileler arası sevgi ve kaynaşmayı artırıcı yurt içi seyahatler düzen-lemek.

a- 1- 29,30,31 Mayıs ve 1 Haziran 2008 tarihleri arasında Antalya ili Alanya ilçesi “Club Karaburun” otelde, dernek üye ve eşlerine yönelik Aile ve Hizmet İçi eğitim programı düzenlenmiştir.

a- 2- 28 29,30,31 Mayıs 2009 tarihleri arasında Antalya ili Kumluca ilçesi “Sah İnn Paradisse” otelde, dernek üye ve eşlerine yönelik Aile ve Hizmet İçi eğitim programı gerçekleştirilmiştir.

a- 3- 21 Haziran 2009 tarihinde ilimiz Derbent ilçesi, “Hasan İçi Koruluğu Mevkiinde” dernek üyelerimize ve sempatizanlara yönelik bir kaynaştırma programı düzenlenmiştir.

a- 4- 1,2,3,4 Temmuz 2010 tarihleri arasında, Nevşehir ili Kozaklı ilçesi “Divaibis Termal Resort” otelde, dernek üye, eş ve çocuklarına yönelik Hizmet İçi ve Aile eğitim programı uygulanmıştır.

T.C. Başbakanlık Aile ve Sosyal Araştırmalar Genel Müdürlüğü’nün 5-7 Kasım 2008 tarihleri arasında tertip etmiş olduğu, V. Aile Şurası, “Aile Destek Hizmetleri” ana teması ile Ankara’da toplanmış ve çalışmalarına derneğimiz davet edilmiş olup, dernek adına Hüseyin Bulut katılmışlardır.

Yine, 16–18 Ekim 2009 tarihleri arasında Kocaeli/Gebze“TÜBİTAK TÜSSİDE” tesislerinde, EDAM (Eğitim Danışmanlığı ve Araştırmaları Merkezi)’nin, (T.C. Başbakanlık Aile ve Sosyal Araştırmalar Genel Müdürlüğü) ASAGEM için “Aile Eğitiminde Müfredat” Geliştirme Projesi hazırlıkları programına, dernek adına Hüseyin Bulut katılmışlardır.

T.C. Başbakanlık Aile ve Sosyal Araştırmalar Genel Müdürlüğünün 2010 yılı projelerinden olan ve Sosyal Hizmetler ve Çocuk Esirgeme Kurumu Genel Müdürlüğünün katılım ve katkılarıyla, 14-15 Mayıs 2010 tarihleri arasında Ankara’da yapılan “Aile Çalıştayları Değerlendirme Toplantısı”na dernek adına Hüseyin Bulut katılmışlardır.

Dernek faaliyetlerimizden olmak üzere bayan çalışmalarına yönelik; 1 Şubat 2011 tarihinden itibaren “Nur-İ Osmaniye Kültür Ve Sanat Merkezi” Yani (“Kız Kur’an Kursları” ve aynı zamanda “Tekâmül (İhtisas) Kursu”) için bahçeli ve üç katlı bir bina kiralanarak, hanım çalışmalarının etkin hale gelmesi sağlanmış. Ve iki yıldır Kurs çalışma-larımız burada devam etmektedir.

Mevlana Kalkınma Ajansı (MEVKA) tarafından 14 Ekim 2010 tarihinde proje teklif çağrısına: Derneğimiz “Evlilik Okulu Projesi” ile katılmıştır. Sosyal Kalkınma Mali Destek Programları için değerlendirilme süreci içerisinde, Mali destek programı için Konya’dan alınan ve değerlendirme sonucunda başarılı bulunan projeler 09.03.2011 tarihli Yönetim Kurulu tarafından onaylanmış ve derneğimiz de “Evlilik Okulu Projesi” ile bu onaylanan projeler arasında yer almıştır.

Proje Koordinatörü Hüseyin Bulut ile Dr. Semin Güler Oğurtan, Dr. Mediha Ürkmez, Psk. Dilek Zekiye Kaşık ve Psk. Zuhal Şeflek’le birlikte proje sonuna kadar bir özveri ile çalışmış, müracaat eden 236 kişiyle birebir görüşülerek, salonda yapılan 5 ayrı seminere ise 260 kişi katılmış bulunup, bu şekliyle “Evlilik Okulu Projesi”nin amacına ulaştığı anlaşılmakla en güzel bir hizmet verilmiştir.

Derneğimiz “Ferzan Kültür Ve Sanat Birimi” Mevlana Çarşısı Kat 2 No: 207 Karatay/KONYA Dernek birim binasında; 1 Kasım 2011 tarihinden itibaren tekrar, Tiyatro Çalışmalarını canlandırmak üzere faaliyetlerini sürdürmeye devam edeceklerdir.

Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı Aile ve Toplum Hizmetleri Genel Müdürlüğü ’nün 25.01.2012 tarihinde Ankara’da düzenlemiş bulunduğu “Evlilik Öncesi Eğitim” programları hazırlama çalıştayına derneğimiz davet edilmiş olup, toplantıya dernek adına Hüseyin Bulut katılmışlardır.


EVLİLİK ve DANIŞMANLIK HİZMETLERİ:

1- Dr. Semin GÜLER: Cumartesi günleri saat 10:00 – 13:00 arası

2- Psk. Dilek Zekiye KAŞIK: Cumartesi günleri saat 13:00 – 19:00 arası

3- Psk. Zuhal YEŞİLOVA (ŞEFLEK): Haftanın Pazartesi günleri saat 09:30 – 13:30 arası

Yukarıda belirtilen gün ve saatlerde, ismi verilen Eğitimciler; Çağdaş Aile Derneği’nin “Mevlana Kalkınma Ajans”ının finanse ettiği danışmanlık hizmetleri salonunda, sorunlularla bizatihi tek tek ilgilenip, dertlerini ve sorunlarını dinleyerek kendilerine yardımcı olmaya çalışılmakla birlikte, gerekli terapiler yapılmakta ve durumları takip edilmektedir.

Konya Valiliği İl Dernekler Müdürlüğü ve İçişleri Bakanlığı Dernekler Daire Başkanlığı’nın; 15 – 16 Kasım 2011 tarihinde Konya Mevlana Kültür Merkezi Sultan Velet salonunda ortaklaşa düzenlemiş bulundukları, Dernek iş ve işlemleri, defter tutma şekilleri, cezayı gerektiren iş ve işlemler. Ayrıca Proje Döngüsü çalışmaları toplantısına derneği temsilen Hüseyin Bulut katılmışlardır.

Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı Aile ve Toplum Hizmetleri Genel Müdür-lüğü’nün 25.01.2012 tarihinde Ankara’da düzenlemiş bulunduğu “Evlilik Öncesi Eğitim” programları hazırlama çalıştayına derneğimiz davet edilmiş olup, toplantıya dernek adına Hüseyin Bulut katılmışlardır.

29 Şubat 2012 tarihinde “UGR DESİGN” reklâm ve Web sitesi hizmetleri veren şirketle anlaşarak Çağdaş Aile Derneği WEB “www.cagdasaile.com” sayfası yenilettiril-miş. Şu anda gerekli çalışmalar tamamen bitmiş olarak hizmete sunulmuştur.

Konya Valiliği İl Dernekler Müdürlüğü ve İçişleri Bakanlığı Dernekler Daire Başkanlığı’nın; 17- 18 Mart 2012 tarihinde Konya Mevlana Kültür Merkezi Sultan Velet salonunda ortaklaşa düzenlemiş bulundukları Proje Döngüsü öğreti ve çalışmaları toplantısına derneği temsilen Hüseyin Bulut katılmışlardır.

İçişleri Bakanlığı bütçesinden, kamu yararı gözetilerek derneklere yapılacak yardımlara ilişkin usul ve esasları düzenlenmiş. Proje karşılığı hibe yardımlar yapılması planlanmış olup, Derneğimiz İçişleri Bakanlığına sunulmak üzere 30 Nisan 2012 tarihinde Konya Valiliğine “GENÇLER EVLİĞİYE HAZIR MISINIZ” adında bir proje sunmuş-tur. Neticesi beklenmektedir.

Yine Üniversite, erkek öğrencilerinin çalışmalarına yönelik olarak bir daire kiralanarak 1 Mart 2012 tarihinden itibaren, “Genç Vizyonerler Eğitim ve Kültür Merkezi” açılarak üniversite geçliğinin etkin çalışmaları sağlamak için gerekli çalışmalar sürdürülmektedir.
  1   2   3

sosyal ağlarda paylaşmaBenzer:

Kurumun tarihçesi: Çağdaş Aile Derneği, 06. 06. 2001 yılında kurulmuştur. Derneğin şu anda: 54 erkek 8 bayan olmak üzere, 62 üyesi mevcut olup, Yönetim Kurulu 5 asil 5 yedek, Denetleme Kurulu ise 3 asil 3 yedek üyeden oluşmaktadır icon05- yönetim Kurulu üyelerine Yönetim Kurulunca belirlenen aylık dışında...

Kurumun tarihçesi: Çağdaş Aile Derneği, 06. 06. 2001 yılında kurulmuştur. Derneğin şu anda: 54 erkek 8 bayan olmak üzere, 62 üyesi mevcut olup, Yönetim Kurulu 5 asil 5 yedek, Denetleme Kurulu ise 3 asil 3 yedek üyeden oluşmaktadır iconRekabet Kurulu Eski Üyesi ve İkinci Başkanı

Kurumun tarihçesi: Çağdaş Aile Derneği, 06. 06. 2001 yılında kurulmuştur. Derneğin şu anda: 54 erkek 8 bayan olmak üzere, 62 üyesi mevcut olup, Yönetim Kurulu 5 asil 5 yedek, Denetleme Kurulu ise 3 asil 3 yedek üyeden oluşmaktadır iconYÖnetim kurulu başkanliğI’ndan

Kurumun tarihçesi: Çağdaş Aile Derneği, 06. 06. 2001 yılında kurulmuştur. Derneğin şu anda: 54 erkek 8 bayan olmak üzere, 62 üyesi mevcut olup, Yönetim Kurulu 5 asil 5 yedek, Denetleme Kurulu ise 3 asil 3 yedek üyeden oluşmaktadır iconTekstil Bankası Anonim Şirketi Yönetim Kurulu’na

Kurumun tarihçesi: Çağdaş Aile Derneği, 06. 06. 2001 yılında kurulmuştur. Derneğin şu anda: 54 erkek 8 bayan olmak üzere, 62 üyesi mevcut olup, Yönetim Kurulu 5 asil 5 yedek, Denetleme Kurulu ise 3 asil 3 yedek üyeden oluşmaktadır iconBilim İnsanları Dernegi Yayın Kurulu tarafından yayınlanması uygun...

Kurumun tarihçesi: Çağdaş Aile Derneği, 06. 06. 2001 yılında kurulmuştur. Derneğin şu anda: 54 erkek 8 bayan olmak üzere, 62 üyesi mevcut olup, Yönetim Kurulu 5 asil 5 yedek, Denetleme Kurulu ise 3 asil 3 yedek üyeden oluşmaktadır iconAnkara Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Gürsel baran konuşmasında

Kurumun tarihçesi: Çağdaş Aile Derneği, 06. 06. 2001 yılında kurulmuştur. Derneğin şu anda: 54 erkek 8 bayan olmak üzere, 62 üyesi mevcut olup, Yönetim Kurulu 5 asil 5 yedek, Denetleme Kurulu ise 3 asil 3 yedek üyeden oluşmaktadır icon6102 sayili ttk nin 457. Maddesine göre yönetim kurulu beyani

Kurumun tarihçesi: Çağdaş Aile Derneği, 06. 06. 2001 yılında kurulmuştur. Derneğin şu anda: 54 erkek 8 bayan olmak üzere, 62 üyesi mevcut olup, Yönetim Kurulu 5 asil 5 yedek, Denetleme Kurulu ise 3 asil 3 yedek üyeden oluşmaktadır iconAsil güCÜme giden ayrilmaktir sevgiden

Kurumun tarihçesi: Çağdaş Aile Derneği, 06. 06. 2001 yılında kurulmuştur. Derneğin şu anda: 54 erkek 8 bayan olmak üzere, 62 üyesi mevcut olup, Yönetim Kurulu 5 asil 5 yedek, Denetleme Kurulu ise 3 asil 3 yedek üyeden oluşmaktadır icon6102 sayili türk ticaret kanununun 457 nci maddesine göre yönetim kurulu beyani

Kurumun tarihçesi: Çağdaş Aile Derneği, 06. 06. 2001 yılında kurulmuştur. Derneğin şu anda: 54 erkek 8 bayan olmak üzere, 62 üyesi mevcut olup, Yönetim Kurulu 5 asil 5 yedek, Denetleme Kurulu ise 3 asil 3 yedek üyeden oluşmaktadır iconIsmet Özel: „Türk, müslüman olduktan sonra asil kimliğini kazanmıştır“


Yasa
© 2000-2018
kişileri
d.ogren-sen.com